پنج شنبه ٢٧ دی ١٣٩٧
صفحه اصلي > اخبار 
اوقات شرعی
دریافت کتابهای پرسشاخبار > جلسه تودیع و معارفه مدیر مالی دانشگاه پیام نور استان بوشهر برگزارشد.
 


شماره خبر :٥٠٥٦٣١ 

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٣ آبان ١٣٩٥    ا   ١٤:١٢
 
1395/8/2 يكشنبه
جلسه تودیع و معارفه مدیر مالی دانشگاه پیام نور استان بوشهر برگزارشد.
با حضور مدیرکل امور مالی دانشگاه پیام نور جلسه تودیع و معارفه مدیر مالی دانشگاه پیام نور استان بوشهر برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان بوشهر رییس این دانشگاه در این جلسه گفت:در سال جدید جهت مدیریت بهتر امور دانشگاه چند کمیته تشکیل شد.

دکتر محمد رضا بحرانی افزود:در کمیته صرفه جویی  توانسته ایم در مواری به خوبی صرفه جویی کنیم و امیدواریم تا پایان سال بتوانیم به یک تعادل بودجه این برسیم.

 وی ادامه داد: در کمیته جذب دانشجو برنامه های مجزایی داشتیم که از نتایج آن کمتر شدن شیب کاهش دانشجو بوده است.

 دکتر بحرانی گفت: کمیته آمایش نیروی انسانی که چند رویکرد جدی را دراین زمینه پیگیری کرده ایم که از جمله اجرای برنامه های آموزشی برای بخش های مختلف دانشگاه بوده است که افراد حداقل توانایی لازم را داشته باشند.

 وی افزود: بخش های مالی دانشگاه نیز نیازمند تحول جدی بودندکه کارگاه های آموزشی مختلفی دراین زمینه برگزارشد و امسال یک کارگاه جدید دراین بخش داشتیم.

 دکتر بحرانی تاکیید کرد: ما می توانیم با این شرایط فعلی کیفیت سازی کنیم و درایجاد رتبه های دانشگاه پیام نور سهم بسزایی داشته باشیم.

مدیر امور مالی دانشگاه پیام نور نیز گفت: دانشگاه پیام نورسهم بزرگی از آموزش عالی را به دوش می کشد و تاکنون خدمات  ارزنده ای در گسترش آموزش عالی در کشور داشته است.

وی افزود: دانشگاه پیام نور یک دانشگاه دولتی است و نباید با سایر دانشگاه های خصوصی مقایسه شود همچنین ما باید سازو کارهای لازم را جهت درآمدزایی و دریافت کمک های مالی فراهم نماییم

دراین جلسه از زحمات مدیر سابق امور مالی دانشگاه پیام نور استان بوشهر ،اسماعیل شبانی،تقدیر شد و علی عابدی به عنوان مدیر جدید امور مالی معرفی شد.

شایان ذکر است علی عابدی به مدت 9 سال به عنوان رییس دانشگاه پیام نو رمرکز کنگان فعالیت داشته است .

 

خروج
چندرسانه‌ای
خبرها