جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
صفحه اصلي > اخبار 
اوقات شرعی
دریافت کتابهای پرسشاخبار > جلسه هم اندیشی دانشجویان نفت وشیمی با مدیر گروه و اساتید این رشته برگزار شد
 


شماره خبر :٥٠٥٩٦٥ 

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٨ آبان ١٣٩٥    ا   ٠٨:٥٢
 
95/08/07
جلسه هم اندیشی دانشجویان نفت وشیمی با مدیر گروه و اساتید این رشته برگزار شد
جلسه هم اندیشی دانشجویان رشته نفت و شیمی با هدف هماهنگی امور آموزشی و تبادل نظر میان مسئولین و مدیران گروه های آموزشی با همت انجمن علمی مهندسی نفت و شیمی دانشگاه پیام نورمرکز بوشهر با حضور معاون آموزشی دانشگاه ، مدیر گروه ، اساتید و دانشجویان برگزار شد

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر ضمن خوش آمد گویی به حاضرین ، برلزوم برگزاری جلسات مداوم بین اعضاء گروه های آموزشی، حل مسائل و مشکلات دانشجویان تاکید کرد.

مقدسی گفت: هدف از برگزاری چنین جلسات و نشست هایی بررسی مشکلات آموزشی و همچنین خدمات دهی به دانشجویان است و دانشجویان به راهنمایی مدیران گروه جهت حل مشکلات آموزشی نیاز دارند که همه وظیفه داریم در اسرع وقت نسبت به حل این مشکلات دانشجویان مطابق با قوانین و مقررات سازمان مرکزی اقدام نماییم.

 وی ضمن تاکید برلزوم افزایش کیفیت آموزشی در واحد افزود: مسئولیت مدیران گروه های آموزشی در دانشگاه با توجه به انتخابی بودن آنها توسط اعضای هیات علمی و ارتباط مستقیم با دانشجویان از اهمیت ویژه ای برخوردار است، لذا نیاز است مدیران گروه در پاسخگویی به مشکلات و درخواست های دانشجویان، در راستای حل مسائل آموزشی تلاش بیشتری نمایند تا دانشجویان با آرامش بیشتری نسبت به  تحصیل خود در دانشگاه بپردازند .

 

وی ادامه داد :یکی از دغدغه های اصلی ما و همچنین دانشجویان همانطور که مطرح شده است آزمایشگاه هاست که طی جلساتی که با رئیس دانشگاه داشته ایم توانسته ایم به نتایج خوبی برسیم وتا انجایی که می توانیم رضایت دانشجویان را به دست آوریم .

مدیر گروه رشته نفت نیز در خصوص سیلابس درسی رشته نفت مواردی را به دانشجویان متذکر شدند و از دانشجویان خواستند با توجه به اینکه دانشگاه پیام نور از نظر مقرراتی با دانشگاههای دیگر متفاوت است دقت بیشتری  بر روی سیلابس خود داشته باشند.

بارگاهی ادامه داد :این دقت نه فقط مربوط به دانشجو می شود بلکه اساتید ما نیز باید ضمن استفاده از شیوه های نوین آموزشی لازم است جدیت در کار و فعالیت های دانشجویی را در کلاس های درسی بیشتر کنند، چرا که این موضوع باعث ارتقاء سطح کیفی آموزش در بین دانشجویان خواهد بود.

وی در پایان ضمن تشکر از حمایت های بی دریغ دکتر فتحی واجارگاه و تلاش مدیران گروه های آموزشی بر اجرای کامل قوانین و مقررات آموزشی مطابق با بخشنامه های آموزشی سازمان تاکید کرد.

گفتنی است این نشست با بیان مسائل و پیشنهادات توسط دانشجویان ادامه و با جمع بندی نظرات و پیشنهادات به پایان رسید.
 

خروج
چندرسانه‌ای
خبرها