پنج شنبه ٢٧ دی ١٣٩٧
صفحه اصلي > اخبار 
اوقات شرعی
دریافت کتابهای پرسشاخبار > دیدار مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر
 


شماره خبر :٥٤٢٨٣٢ 

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ٨ مهر ١٣٩٧    ا   ١١:٣٠
 
دیدار مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر
دیدار از حوزه ثبت نامی دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی پیام نور مرکز بوشهر

حجت السلام و المسلمین حاج آقای داستار مسول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای پیام نور استان بوشهر به همراه جناب آقای دکتر خرم آبادی مدیر امور فرهنگی دانشگاه پیام نور استان بوشهر با حضور در جمع کارکنان و دانشجویان جدیدالورود این مرکز ، ضمن عرض تبریک و خسته نباشید از روند ثبت نام در مهرماه امسال مطلع گردیدند.

حجت السلام داستار در حاشیه ی این دیدار با کارکنان مرکز لحظاتی را گفتگو نمود و از مسائل و مشکلاتی که می توان به بهبود جذب دانشجو و ایجاد محیطی مساعد را  برای تحصیل دانشجو شکل داد به بحث و بررسی پرداخت.

حجت السلام داستار هدف از این دیدار را تسریع بخشیدن به مسائل فرهنگی و اجتماعی دانشجویان مطرح نمود و بیان کرد : می بایست بتوانیم از ابتدای ورود دانشجویان به محیط های دانشگاهی فضای آموزشی ، علمی ، فرهنگی و اجتماعی مساعدی را فراهم تا بتوان در انتها یک خروجی مطلوب و قابل قبول را دریافت و در هدفمند نمودن دانشجو نسبت به محیط های اشتغالی شرایط فکری مناسبی را ایجاد نمائیم.

در حاشیه این دیدار با قرارگیری میز و حضور کارشناسان نهاد رهبری از دانشجویان با گل و شیرنی استقبال بعمل آمد و  به معرفی فعالیت ها و شاخص های نهاد پرداخته شد و سپس فرم هایی به جهت آشنا شدن با ظرفیت های آنان توزیع و سپس جمع آوری گردید.

 

خروج
چندرسانه‌ای
خبرها