پنج شنبه ٢٧ دی ١٣٩٧
صفحه اصلي > اخبار 
اوقات شرعی
دریافت کتابهای پرسشاخبار > ديدار مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با فرماندار شهرستان تنگستان و بازديد از دانشگاه پيام نور اهرم در آئين معارفه رئيس اين دانشگاه
 


شماره خبر :٥٤٢٨٣٦ 

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٩ مهر ١٣٩٧    ا   ١٠:٠٠
 
ديدار مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با فرماندار شهرستان تنگستان و بازديد از دانشگاه پيام نور اهرم در آئين معارفه رئيس اين دانشگاه
جلسه معارفه دکتر محمد نادر شریفی رئیس جدید دانشگاه پیام نور واحد اهرم با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان بوشهر رئیس این دانشگاه در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور واحد اهرم گفت: دانشگاه صرفا ماموریت آموزشی ندارد بلکه ضروریست در عرصه های فرهنگی ،اجتماعی و در زمینه رونق اقتصادی  منطقه نیز فعال و موثر باشد.

دکتر محمد رضا بحرانی افزود : وضعیت فعلی دانشگاه از نظر تعداد دانشجو این امکان را برای دانشگاه ها فراهم ساخته است که با فراغ بال بیشتر به سایر حوزه ها بجز حوزه آموزشی بپردازند.

وی افزود: شهرستان تنگستان دارای پیشنه فرهنگی بسیار ارزشمندی است که این موضوع می تواند در برنامه های دانشگاه مورد توجه قرار بگیرد  که برهمین اساس در سال گذشته مسابقه دو "رعد" به مناسبت بزرگداشت شهید رییس علی دلواری به میزبانی دانشگاه پیام نور استان در شهر دلوار برگزارشد و درنظر داریم با راه اندازی انجمن مردم نهاد "رعد"این موضوع را درسطح وسیع تری ادامه دهیم.

دکتر بحرانی همچنین برآمادگی دانشگاه جهت همکاری با موسسات و نهادهای علمی و فرهنگی شهرستان تنگستان تاکید کرد.

دراین دیدار فرماندار تنگستان گفت: دانشگاه پیام نور اهرم اولین مرکز آموزش عالی است که در شهرستان آغاز به کارکرده است بهمین خاطر به این دانشگاه تعصب دارم.

دشتی افزود: تعدد دانشگاه ها و کمبود دانشجو امروز به عنوان یک معضل برای دانشگاه مطرح  می شود که امیدواریم دانشگاه پیام نور بتواند با انجام برنامه های فرهنگی و علمی باعث رونق مجدد دانشگاه شود.

مسول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان بوشهر نیز دراین دیدار گفت: به علت اینکه دانشگاه ها هرکدام ماموریت ویژه ای دارند بنابراین نباید آنها را باهم مقایسه کرد .

حجت الاسلام داستار افزود: دانشگاه پیام نور با وجود ماهیت نیمه حضوری که دارد ولی توانسته در عرصه آموزشی علمی و فرهنگی عملکرد خوبی داشته باشد.

وی همچنین افزود: شهرستان تنگستان دارای مفاخر علمی فرهنگی و مذهبی بوده است که جادارد جهت معرفی بیشتر آنها   به خصوص از طرف دانشگاه ها تلاش بیشتری صورت  گیرد.

 

خروج
چندرسانه‌ای
خبرها