جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
صفحه اصلي > مقالات 
اوقات شرعی
دریافت کتابهای پرسشاخبار > حجت‌الاسلام محمدیان: اصل بر این است که افرادی انقلابی به هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اضافه شوند
 


شماره خبر :٥١٤٩٦٤ 

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٢ بهمن ١٣٩٥    ا   ١٦:١٢
 
حجت‌الاسلام محمدیان: اصل بر این است که افرادی انقلابی به هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اضافه شوند
حجت‌الاسلام محمدیان: اصل بر این است که افرادی انقلابی به هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اضافه شوند
مأوا: رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با تشریح روند تعیین اعضای هیأت مؤسس دانشگاه آزاد گفت، اصل بر این است که افرادی انقلابی به این هیأت اضافه شوند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به نحوه انتخاب اعضای هیات موسس دانشگاه آزاد، گفت: با رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد، تعداد اعضای هیات موسس از حدنصاب افتاده است و با توجه به کم شدن تعداد اعضا، هیات موسس دانشگاه می‌تواند افرادی را اضافه کند.

وی افزود: روند تعیین اعضای هیات موسس به این صورت است که اعضای هیات موسس افراد موردنظر خود را به شورایعالی انقلاب فرهنگی پیشنهاد می‌دهند و شورا باید آن افراد را تائید کند.

محمدیان در رابطه با اینکه اسم وی نیز برای عضویت هیات موسس دانشگاه آزاد مطرح شده است، گفت: این مسئله شایعه بوده و هیچ صحبتی با من صورت نگرفته است.عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی عنوان کرد: اصل بر این است که افراد انقلابی به هیات موسس دانشگاه آزاد اضافه شوند و امیدواریم همین اتفاق بیفتد.

 

خروج
چندرسانه‌ای
خبرها